Materac do łóżka dwuosobowego

Łóżka dwuosobowe to w polskim standardzie łóżka, do których wkładamy materac w wymiarze 160×200. Ważną kwestią jest to, że łóżko 160×200 to tak zwane światłó łóżka. Same wymiary zewnętrzne łóżka sypialnianego są uzależnione od ramy i wezgłowia. Zatem mówiąc łóżko dwuosobowe 160×200, mamy na myśli łóżko, do którego wchodzi materac o wymiarach 160×200. Pod materac łóżka trzeba dobrać zawsze odpowiedni stelaż, najczęściej zaleca się stelaże elastyczne, pod takim typem stelaża materac najlepiej pracuje. Pod materac Salsa Hilding 160×200 zaleca się właśnie stelaż elastyczny (może on być regulowany bądź statyczny). Stelaże regulowane są bardzo ciekawym rozwiązaniem, dzięki pilotowi możemy podnieść stelaż praktycznie aż do pozycji siedzącej. Łóżka dwuosobowe w standardach mają bardzo często funkcjonalne pojemniki na pościel. Pojemnik na pościel w łóżku sypialnianym to dodatkowe miejsce do przechowywania dodatkowych kompletów pościeli, kocy, bielizny pościelowej i innych rzeczy, na które nie mamy miejsca w standardowej szafie.

Jaki materac wybrać do łóżka dwuosobowego w rozmiarze 160×200?

Najlepiej, aby materac wybrać piankowy, ortopedyczny, z długim okresem gwarancji. Doskonałym przykładem jest materac Salsa Hilding 160×200. Jest to produkt wysokiej klasy, który charakteryzuje się wysokimi parametrami (gęstość pianki). Duża gęstość pianki wpłynie na to, że materac będzie można użytkować przez długi czas. Jest bowiem odporny na odkształcenia, wgniecenia. Materace firmy Hilding są bardzo znane na polskim rynku materacy. Od wielu lat firma opracowuje najnowsze technologie i jest bardzo doświadczona w kwestii produkcji materacy. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Produkty są klasy premium.

Satysfakcja gwarantowana. Jednym z najlepszych produktów jakie ma firma Hilding w ofercie jest właśnie materac Salsa Hilding 160×200. Materac można zakupić nawet w sklepach internetowych. Zakupy w sklepach on-line są bardzo szybkie, łatwe. Bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu można załatwić sprawę. Zakup materaca nie musi być czasochłonny. Inwestycja w dobry materac jest inwestycją we własne zdrowie i samopoczucie, nie ma zatem co oszczędzać zbytnio na materacu. Materace dobrej klasy są dość kosztowne, lecz jest to wydatek bardzo dobry. Jednorazowa inwestycja na długie lata. Materace z wyższej półki mają nawet 15 czy 20 lat gwarancji! Świadczy to tylko o wysokiej jakości produktów firmy Hilding. Jeżeli jeszcze nie masz porządnego materaca, czas najwyższy to zmienić.

 

 

Dodaj komentarz