Wieczór kawalerski

Organizacja wieczoru kawalerskiego stała się stałym elementem przygotowań do ślubu. Jest to impreza organizowana zazwyczaj przez świadka. Na wieczór kawalerski zapraszani są bracia, przyjaciele oraz znajomi pana młodego. Kiedyś wystarczyło zaprosić wszystkich na całonocne picie wódki i wszyscy byli zadowoleni. Czasy się jednak zmieniły i wieczór kawalerski musi być pełen atrakcji.  Wystarczy, że do organizacji wieczoru kawalerskiego zatrudnicie specjalistów w tej dziedzinie a atrakcje macie gwarantowane.

Impreza w klubie.

Organizacja imprezy w klubie wydaje się być najprostszym rozwiązaniem. Do klubu wchodzicie bez kolejki, traktowani jesteście jak VIP-y, a na stole czeka na Was schłodzona wódka oraz tancerka. Szalejcie do białego rana a nad Waszą świetną zabawą czuwa opiekun. Brzmi świetnie prawda? Tradycja zawsze się sprawdza.

Clubbing.

Kto powiedział, że zabawa musi przez całą noc odbywać się w jednym klubie? Możecie przecież urządzić sobie przejazd przez dwa lub trzy kluby. Do każdego wchodzicie bez kolejki, nie obchodzą Was bilety a na start każdy dostaje shota. Po klubach oprowadza Was rozrywkowa przewodniczka, która dokładnie wie, czego mężczyźni oczekują na wieczorze kawalerskim.

Striptiz damski.

Jeżeli jednak jesteście fanami imprez bardziej kameralnych to najlepszą atrakcją męskiego wieczoru suto zakrapianego alkoholem będzie damski striptiz. Firma organizująca wieczory kawalerskie zaproponuje Wam profesjonalne tancerki, które swoim tańcem rozpalą Was do czerwoności. A przyszły Pan Młody może oczekiwać specjalnego tańca. Na pewno nie spodziewa się takich atrakcji.

 Co jeszcze ?

Atrakcje jakie będą na wieczorze kawalerskim zależą od tego jaką grupę mężczyzn zdecydujecie się zaprosić. Jeżeli są to ludzie, którzy dobrze się znają i często spędzają ze sobą czas to można na przykład zaaranżować porwanie Pana Młodego. Będzie to wyglądało bardzo realistycznie a Pan Młody zamiast za kratki trafi do baru. Możecie również zaaranżować tort, z którego wyskoczy tancerka, która zmysłowo zatańczy. Dla bardziej odważnych zaproponować można Body Sushi.

Dla miłośników gier hazardowych fajnym pomysłem będzie prywatny krupier. Gra w Black Jacka przy dobrej whisky będzie dobrze spędzonym czasem.

Warszawa i Trójmiasto są miejscami, gdzie wszystkie te atrakcje są dostępne. W tych miastach swoje imprezy organizuje firma Jey Jey. Wieczór kawalerski przez nich organizowany nie może być nudny. Mają doświadczenie oraz pozytywne opinie klientów. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na https://jjkawalerskie.pl/

Dodaj komentarz