Pływające party, czyli rejsy statkami lub jachtami

Wieczory kawalerskie są coraz bardziej pomysłowe i przewidują coraz więcej atrakcji, które na pewno przypadną do gustu, zarówno przyszłemu panu młodemu, jak i jego kolegom. Ostatnim hitem mody są tak zwane pływające party, które w tym przypadku obejmują rejsy statkiem lub wynajem jachtu. Z tego typu atrakcji warto korzystać przede wszystkim, gdy mieszka się w Trójmieście i ma się stały dostęp do morza.

W ofercie wynajmu statków można znaleźć naprawdę wiele ciekawych atrakcji. Przede wszystkim indywidualną sprawą jest wybór odpowiedniego statku oraz połączonych z nim atrakcji. To dlatego warto sprawdzić, co ciekawego można znaleźć pośród ofert pływających party. Dużą popularnością cieszy się na przykład Imprezowy Statek VIP. Sprawdzi się on w przypadku osób, które oszukują odrobiny luksusu i przynajmniej na jeden wieczór pragną oderwać się od rzeczywistości. W tej opcji znajduje się mega luksusowy, aż dwupoziomowy statek, który może pomieścić na swoim pokładzie aż do 45 osób. Opłata za takie udogodnienia zaczyna się od 79 złotych za osobę za godzinę pływania, aczkolwiek do podstawowej oferty można dobrać kolejne, dodatkowo płatne atrakcje, takie jak udział striptizerek, alkohol, czy jedzenie.

 

Rejsy statkiem lub wynajem jachtu są tak popularne, że bez problemu znaleźć można także mniejsze statki, na których można bawić się na przykład na odkrytym pokładzie. Big Boat Party, czyli impreza na statku przewiduje zabawę na pokładzie dla maksymalnie 22 osób. Tak jak i w przypadku powyższej oferty, tak i tutaj można spersonalizować swój wieczór, zamawiając dodatkowo tancerki, alkohol, jedzenie, czy modyfikując długość rejsu. Właśnie możliwość dopasowania atrakcji do swoich oczekiwań jest kolejną niesamowicie kuszącą opcją, która przemawia za tym, że reksy statkiem lub wynajem jachtu to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego, a pływające party przypadnie do gustu każdemu fanowi oryginalnej zabawy.

Nieco tańszą opcją dla mniejszej ilości gości będzie Motorówka Seedboat. Pomieści ona 7 osób oraz specjalną osobę do obsługi motorówki. Także na niej znajduje się specjalistyczne nagłośnienie, ale nie zakłada ona możliwości wynajęcia tancerek. Jest to raczej opcja dla osób, które planują skromny wieczór panieński i zależy im głównie na sympatycznej zabawie w gronie najbliższych przyjaciół. Naturalnie jednak i do tego zamówienia można dodać takie atrakcje jak dodatkowy alkohol, czy jedzenie. Motorówkę można wynająć minimalnie na 2 godziny, a maksymalnie nawet na 6.

Dodaj komentarz